Lamb Steak
(3 products)Lamb on this steak page today is chops, not boneless steaks: Barnsley Lamb Chops 450–600g, Lamb Chops 900g–1.1kg (Frozen) and Minted Lamb Chops 1kg (Frozen). See lamb chops.
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
Lamb Chops 900g-1.1kg (Frozen)
1.0 kg
£16.99£28.99Unit price /Unavailable£16.99 / kg (£1.70 / 100g)
Minted Lamb Chops 1kg (Frozen)
1.0 kg
£16.99£29.99Unit price /Unavailable£16.99 / kg (£1.70 / 100g)
LATEST OFFERS
View allFresh 5kg Chicken Breast Fillets
5.0 kg
£19.99£37.99Unit price /Unavailable£4.00 / kg (£0.40 / 100g)
Family Sirloin Steak Bundle – (8x6oz)
£22.99£47.96Unit price /UnavailableMisshaped Diced Chicken Breast 2kg (Previously Frozen)
2.0 kg
£7.99£16.99Unit price /Unavailable£4.00 / kg (£0.40 / 100g)
Whole Carvery Leg of Lamb 2.2-2.7kg
2.7 kg
£34.99£69.99Unit price /Unavailable£12.96 / kg (£1.30 / 100g)
Whole Beef Fillet 1.2-1.8kg (Frozen)
1.8 kg
£59.99£84.99Unit price /Unavailable£33.33 / kg (£3.33 / 100g)
Fresh Whole Gaucho Rib-eye 2-2.4kg (Cut your own steaks)
2.2 kg
£39.99£99.99Unit price /Unavailable£18.18 / kg (£1.82 / 100g)
- £39.99
£45.94Unit price /Unavailable - £39.99
£69.95Unit price /Unavailable XL Fresh British/Irish Whole Sirloin Joint 4-5kg
4.5 kg
£79.99£155.00Unit price /Unavailable£17.78 / kg (£1.78 / 100g)
Tomahawk Steak 800g-1.2kg (Frozen)
1.2 kg
£32.99£38.99Unit price /Unavailable£27.49 / kg (£2.75 / 100g)
- £38.99
£59.96Unit price /Unavailable - £14.99
£16.98Unit price /Unavailable - £34.99
£35.97Unit price /Unavailable Piri Piri Boneless Pork Steaks x16 packed in 4's
£22.99£27.96Unit price /UnavailableGarlic & Butter Boneless Pork Steaks x16 packed in 4's
£22.99£27.96Unit price /Unavailable
Lamb lamb steaks packed in this shop for the week. We keep the related lines on lamb, lamb chops, mixed grill, bulk buy meat, or BBQ packs. Shoulder and shanks take the slow cooker.