Tomahawk Steak 800g-1.2kg (Frozen)
1.2 kg
£32.99£38.99Unit price /Unavailable£27.49 / kg (£2.75 / 100g)
0.454 kg
£11.49£14.99Unit price /Unavailable£25.31 / kg (£2.53 / 100g)
XL Sirloin Dinner Plate Steak (20oz)
0.567 kg
£14.99Unit price /Unavailable£26.44 / kg (£2.64 / 100g)